Arrow
Arrow
Slider

سید علی حاج سیدعلیخانی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان به عنوان دبیر کمیسیون ایمنی راهها و شورای حمل ونقل استان منصوب شد

در .

جلسه کمیسیون ایمنی راهها و حمل ونقل استان با حضور مدیر کل دفتر آمار و ایمنی ترافیک سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور، معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیران کل دستگاههای اجرایی عضو کمیسیون ایمنی راههای استان در محل معاونت عمرانی استانداری تشکیل گردید و مهندس سید علی حاج سید علیخانی مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کرمان به عنوان دبیر کمیسیون مذکور معرفی و از خدمات دکترمحمد مهدی بلوردی دبیر اسبق این کمیسیون تقدیر شد.

انالله و انا الیه راجعون

در .

و هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی،جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می سراید. درگذشت نابهنگام همکار گرامی جناب آقای رحمان جعفری مقدم راهدار تلاشگری که در حین خدمت  در محور کرمان  - بم  در اثر واژگونی بولدیزر جان به جان آفرین تسلیم کرد ، را به خانواده محترم آن مرحوم  تسلیت عرض نموده و برای ایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت، و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانیم .

آغاز طرح پنجگانه آموزش طرح ارتقاء ايمني حمل ونقل راههاي روستايي استان كرمان

در .

طرح ارتقاء ايمني عبور و مرور در شهرستان زرند بخش يزدان شهر با حضور مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان كرمان، معاون حمل و نقل اداره كل، معاون فرماندار زرند،امام جمعه ، بخشدار و جمعي از مسئولين اجرايي اين شهرستان برگزار شد.

از رضا فرامرز پور دارزيني به عنوان راهدار نمونه کشوری تقدير شد

در .

در مراسمی که به منظور گرامیداشت هفته حمل و نقل و راهداری در محل سالن همايش هاي صدا و سيماي تهران برگزار شد، از رضا فرامرزپور دارزيني  بعنوان راهدار نمونه از استان كرمان تقدیر بعمل آمد.

باز هم جانفشانی یک راهدار

در .

زنده یاد میثم حبیبی فتح ابادی از راهداران خدوم  شهرستان ارزوئیه  که در اثر سانحه رانندگی جان خود را در راه  خدمت به مردم  از دست داد

روحش شاد / یادش گرامی