تجليل از 65 نفر ايثـارگر و فعال نماز اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان

در .

طي مراسمي كه با حضور مشاور رياست سازمان و رئيس امور ايثارگران سازمان متبوع، مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان، مسئول بسيج مهندسين استان و جمعي از نمايندگان ومسئولين شوراي اقامه نماز استان حضور داشتند، از 50نفر ايثارگر و 15 نفر برگزيده  نماز جماعت اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان تجليل شد.

در این مراسم خداداد مقبلی، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان ضمن خیر مقدم به خانواده شهدا و ایثارگران همكار و سایر مدعوین در این مراسم ، بزرگداشت و گرامی داشت یاد و خاطره شهدا را وظیفه ای بر دوش ملت مسلمان ایران عنوان کرد و افزود: باید یاد و خاطره شهدا را به عنوان فاتحان نهایی انقلاب گرامی داشت، همانا پیروزی هايی که در پس جانفشانی این عـــزیزان بعد از انقلاب به دست آورده ایم مرهون رشادت های این عزیزان است.

 

در ادامه این مراسم مصطفي رحیمیان مشاور رياست سازمان متبوع ومسئول امور ایثارگران و خانواده شهداء با بیان اینکه 235 نفر فرزند شهید در سازمان راهداري و حمل ونقل جاده اي سراسر كشور مشغول فعاليت هستند گفت: ایثار وازخود گذشتگی خانواده شهدا است که با صبر، مقاومت و بردباری در مقابل دشمنان و فتنه گران ایســـتادگی کرده و انقلاب اسلامی را از فتـــــنه اخلال گران مصون نگه داشته اند. ملت ما با مقاومت شهدا و صبر و ایستادگی آنها تمامی فتنه ها را پشت سر گذاشت.

وي با بيان اين مطلب كه عملیات راهداری مجاهدت خاموش است افزود: ما باید به گونه ای عمل کنیم که مدیون خون شهدا نباشیم و اگر نتوانیم راه انقلاب و نظام را برویم شرمنده ایثارگران می شویم. اگر سانحه، حادثه و یا بحرانی باشد راهداری با ایثارگری پا به عرصه گذاشته و تلاش مضاعف می نمایند.

سردار محمد رضا حسنی سعدی مدير كل بنياد شهيدو امور ايثارگران استان كرمان نيز ضمن تبريك ولادت حضرت فاطمه زهرا( سلام ا... عليه) گفت: شهيدان ايرانمنش و معافي از شهداي حوزه راه و ترابري قديم كه از همين مجموعه راهداري بعنوان بسيجي به جبهه اعزام شده بودند ازفرماندهان جنگ محسوب مي شدند، ايثارگري ورشادتها وجنافشاني هايي به ياد ماندني از خود بجا گذاشتند.