آغاز پيش فروش اينترنتی بليت اتوبوس هاي برون شهري نوروز 97

در .

با هدف توسعه و ترویج فرهنگ سفرهای برنامه ریزی شده، کاهش سفرهای درون شهری و نیز حذف واسطه ها، پیش فروش اینترنتی بلیت اتوبوس‌های بین شهری برای همه مقاصد خارج از استان كرمان، از 17بهمن ماه 96  آغاز و تا ۱۵ اسفند ماه سالجاري انجام می شود.

خداداد مقبلي مدير كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان كرمان با اعلام اين خبر گفت: مدت زمان پيش فروش بلیت‌های نوروزي  ازتاريخ ۲۵ اسفند ماه جاری تا ۱۵ فرودین ماه 1397بوده و متقاضيان خريد بليط مي توانند بصورت اينترنتي و يا حضوري با مراجعه به دفاتر فروش بليط نسبت به تهيه بليط خود اقدام نمايند.

مهندس مقبلي افزود: همه افرادی که قصد سفر با ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای را طی ایام نوروز دارند، می‌توانند با مراجعه به سایت‌های اینترنتیwww.safar724.ir  وهمچنين  www.payaneh.ir یا مراجعه به  سايت ها يا دفاتر فروش اختصاصی شرکت‌های حمل و نقل مسافر و دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری در سطح شهر، بلیت‌ مورد نیاز خود را خریداری کنند.

مديركل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان كرمان خاطرنشان كرد: شماره پيامكي 10.000.341  آماده دريافت نقطه نظرات مسافران و هرگونه شكايت و انتقاد در زمينه مسائل مرتبط با بخش حمل و نقل جاده اي راه اندازي شده و مسافران مي توانند از اين طريق با ما در ارتباط باشند.