سرمایه گذاری 3 هزار و 560 میلیارد ریالی دربخش ناوگان مسافربری جاده ای استان کرمان

در .

حدود 3 هزار و 560 میلیارد ریال سرمایه گذاری در بخش ناوگان حمل و نقل مسافربری جاده ای استان کرمان توسط بخش خصوصی سرمایه گذاری گردیده که ظرفیت قابل توجهی برای اشتغالزایی در این بخش ایجاد نموده است.

خداداد مقبلی مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان در جمع فرماندهان پاسگاههای پلیس راهها و انجمن صنفی شرکت های مسافربری با اعلام این مطلب گفت: تعداد509 دستگاه اتوبوس در بخش حمل و نقل مسافر برون شهری، در پایانه های مسافربری استان فعالیت می نمایند و برای خرید این تعداد اتوبوس، مبلغ 356 میلیارد تومان توسط شرکت های مسافربری و رانندگان خود مالک سرمایه گذاری شده که این امر موجب اشتغالزایی برای حدود 4000 نفر گردیده است.

مهندس مقبلی با اشاره به این مطلب که حفظ و نگهداری از این سرمایه عظیم بسیار حائز اهمیت است گفت: علاوه بر این حفظ سرمایه ، توجه به بازگشت سرمایه و صرفه اقتصادی برای سرمایه گذاران از اهمیت بالاتری برخوردار است و نقش پلیس راه در این میان برکسی پوشیده نیست.

وی افزود: در این راستا  ازفرماندهی وافسران پلیس راه استان کرمان برای نظارت بیشتر بر فعالیت و کنترل ناوگان حمل ونقل جاده ای طلب یاری می نماییم.