تمامی محورهای استان کرمان باز و تردد در آن جریان دارد

در .

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان با اشاره به شدت بارش برف و بارندگی های امروز (دوشنبه 18 دیماه 96) در برخی نقاط این استان گفت: با تلاش همکاران و عوامل راهداری، تمامی محورهای استان باز و تردد در آنها جریان دارد.

خداداد مقبلی افزود: از ساعت 24 شب گذشته شاهد بارش برف و باران در شهرستان های سیرجان، رفسنجان، بافت، رابر، بردسیر، کرمان و زرند هستیم، که هم اکنون نیز ادامه دارد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه به واسطه استقرار ماشین آلات و عوامل راهداری و اجرایی، کار نمک پاشی و برف روبی در تمامی محورها و گردنه های استان توسط عوامل انجام شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان تاکید کرد: از رانندگانی که قصد تردد در محورها را دارند تقاضا داریم به توصیه های پلیس و راهداران مستقر در راه ها توجه کنند وعلاوه بر رعایت نکات ایمنی وسایل و امکانات زمستانی را با خود همراه داشته باشند.

وی با اشاره به لغزندگی جاده ها و معابر پس از بارندگی گفت: رانندگانی که در محورهای مواصلاتی حرکت می کنند قوانین و سرعت مطمئنه را رعایت کنند.

نخستین برف زمستانی که از شب گذشته در برخی مناطق کوهستانی استان کرمان آغاز شده است از امروز (دوشنبه )نیز ادامه دارد و شهر کرمان مرکز این استان نیز هم بر اثر بارش برف سپید پوش شده و بارش شدید برف همچنان ادامه دارد.