آغاز عملیات راهداری زمستانی در جاده های استان کرمان

در .

همزمان با آغاز  فصل زمستان و شروع بارش های برف و باران در استان اول  دیماه مانوری برگزار می کنیم که این مانورهرساله به صورت نمادین به منظور آمادگی کامل برای عملیات اجرایی در این گردنه ها انجام می شود .

خداداد مقبلی افزود: محدوده عملیات ما از اول دیماه تا 20 فروردین است که در این محدوده زمانی راهداران در این گردنه ها مستقر هستند.

مهندس مقبلی از اعزام حدود 400 دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین در جاده های کوهستانی و گردنه های برفگیر خبر داد و افزود: 322 نفر از پرسنل راهداری در 22 گردنه برفگیر و راهدار خانه های استان مستقر می شوند تا حدود 930 کیلومتراز راههایی که نیازمند خدمات دهی هستند را زیر پوشش فعالیت های راهداری زمستانی قرار دهند .

وی تصریح کرد: امیدواریم با ایجاد بسترهای لازم و ارتقاء سطح خدمات، رضایتمندی هموطنان نیز فراهم گردد و همچنین به منظور تضمین سلامت سفرهای زمستانی برای هموطنان عزیز ضمن تاکید بر ضرورت رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و رعایت مسائل ایمنی  خواستار همکاری  مسافران عزیز با راهداران هستیم .

مقبلی افزود شماره 141 اطلاعات راهها مرجع خوبی برای دریافت اطلاعات صحیح راههاست و هموطنان گرامی می توانند اطلاعات مورد نیاز خود را از این طریق کسب نمایند