از مدير كل حمل ونقل و پايانه استان كرمان تقدير شد

در .

در مراسم تجليل از نمونه هاي ترافيكي استان كرمان كه به مناسبت هفته نيروي انتظامي برگزار گرديد از مهندس مسعود جميلي كرماني مدير كل حمل ونقل و پايانه هاي استان بواسطه اجراي طرح هاي موفق ترافيكي جاده اي استان تقدير شد . به گزارش روابط عمومي اداره كل حمل ونقل و پايانه هاي استان كرمان: اين مراسم كه با حضور مديران ارشد استان ،جمعي از مديران كل دستگاههاي اجرايي،فرماندهان و پرسنل انتظامي و راهنمايي و رانندگي برگزارشد، جواد کمالی معاون سياسي امنيتي استانداري كرمان گفت: نیروی انتظامی کار بسیار گسترده، پیچیده، پرحجم، پر توقع و پر مخاطره‌ای را با کمبود امکانات دارد و باید در زمینه رعایت قانون با متخلفان برخورد محکم و جدی شود. در قرآن کریم در مورد امنیت 252 آیه آمده است، باید طبق قرآن عمل کنیم و مقرارت اسلامی و غیر را در جامعه به اجرا در آوریم و باید در کارکرد زمینه فرهنگ اجتماعی تا قوانین و مقررات به بهترین شکل اجرا شود.

 

مهندس کمالی تصریح کرد: در 10 سال گذشته در کشور بر اثر تصادفات و حوادث رانندگی 270 هزار نفر جان خود را از دست داده‌اند و 500 هزار نفر دیگر نیز معلول و مصدوم جدی شده‌اند ورعایت نظم و انضباط تاثیر مستقیم بر زندگی انسان در ابعاد اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی دارد و می‌توانیم با رعایت نظم بالاترین رتبه جهان را در تمام زمینه‌ها به خود اختصاص دهیم.

معاونت سياسي امنيتي استانداري كرمان افزود: پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای استان کرمان نیز از 14 پایگاه به 116 پایگاه رسیده است و تعداد پایگاه‌های امداد جاده‌ای در استان کرمان از سال 84 تاکنون از 9 پایگاه به 18 پایگاه افزایش یافته است.

سردار حسين چناريان فرمانده انتظامي استان نيز طي سخناني از همه تلاشگران حوزه امنیت و انضباط اجتماعی و آرامش مردم قدردانی کرد و گفت: 50 دوربین نظارت تصویری در شهر کرمان فعال است و بسیاری از مواردی که باید در گذشته با برخورد فیزیکی و قضاوت‌های متفاوت اتفاق می‌افتاد از طریق این دوربین‌ها انجام می‌شود و این سیستم‌ها اشتباه نمی‌کنند.

به گزارش واصله : از شركتها و موسسات حمل ونقل كالا و  مسافر جاده اي و رانندگان كاميون ،اتوبوس و سواري كرايه بين شهري نمونه در اين مراسم تجليل بعمل آمد .