خانه
انتصاب مهندس فیروزان به سمت معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل استان کرمان چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 09 اسفند 1395 ساعت 05:57

طی حکمی از سوی مهندس خداداد مقبلی، مهرداد فیروزان به سمت معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استا کرمان منصوب شد.

ادامه مطلب...
 
آغاز پیش فروش اینترنتی بلیت اتوبوس های برون شهری نوروز ۹۶ چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 02 اسفند 1395 ساعت 10:14

خداداد مقبلی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان گفت: با هدف توسعه و ترویج فرهنگ سفرهای برنامه ریزی شده، کاهش سفرهای درون شهری و نیز حذف واسطه ها، پیش فروش اینترنتی بلیت اتوبوس‌های بین شهری برای همه مقاصد خارج از استان کرمان، از اول تا ۱۵ اسفند ماه انجام می‌گیرد.

ادامه مطلب...
 
نخستین پل فلزی متحرک در محور کرمان بم نصب شد چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 01 اسفند 1395 ساعت 05:22

نخستین پل متحرک در زمستان امسال در محورکرمان بم که بر اثر سیل اخیر تخریب شده بود نصب وحمل ونقل در این محور اصلی و ترانزیتی جریان پیدا کرد.

 
افتتاح شبکه روشنایی گردنه ده علیرضای محور زرند- راور در استان کرمان چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 24 بهمن 1395 ساعت 07:48

شبکه فشار متوسط روشنایی گردنه پرترافیک و حادثه خیز ده علیرضا در محور زرند – راور با صرف اعتباری بالغ بر 8میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی، سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور درسالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور رییس مجمع نمایندگان استان وجمعی از مسئولین استانی و محلی افتتاح ومورد بهره برداری قرار گرفت.

ادامه مطلب...
 
استان کرمان با مجموع بیش از18هزارکیلومترجاده نیاز مند سامانه های کنترلی بیشتر چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 13 بهمن 1395 ساعت 09:27

استان کرمان با بیش از18هزار و 500کیلومترانواع آزاد راه، بزرگ راه، راه اصلی، راه روستایی و...، با بیشتر از 76میلیون تردد سالانه انواع وسایل نقلیه سبک وسنگین ، ثبت شده تنها در 70 محور مجهز به تردد شمار در زمره استانهای درجه یک حمل ونقلی کشورقراردارد که نیاز مبرم به سامانه های کنترلی بیشتر و افزایش نصب وبکارگیری سیستم های هوشمند حمل ونقلی در این استان بشدت احساس می شود.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 2 از 37