Arrow
Arrow
Slider

درخواست فرماندار بافـــت از استــــاندار کرمان

در .

حمزه جواران فرماندار بافت طی نامه ای از استاندار کرمان خواست با توجه به فعالیت های چشمگیرو پیگیری همراه با صداقت واهتمام ويژه در جهت رفع مسائل ومشکلات مرتبط با راههاي مواصلاتي شهرستان بافت، درخصوص اجرای پروژه های مهم در بخش های مختلف اعم از  روکش آسفالت، شانه سازی، اصلاح شیب شیروانی، خط کشی و ایمن سازی محورها، کنترل و ساماندهی بخش حمل و نقل بار و مسافرو.... كه تحولات نوینی در این شهرستان بوجود آمده است، از مدیریت ارزشمند آقاي مهندس خداداد مقبلی به نحو مقتضي تجليل نمايد.

کارت هوشمند ناوگان باری و مسافری فاقد عملکرد غير فعال مي شود

در .

کارت هوشمند ناوگان حمل و نقل عمومی باربری و مسافربری جاده ای که در جاده هایبرون شهری تردد می نمایند چنانچه 6 ماه متوالی از ابتدای سال جاری،  بارنامه یا صورت وضعیت اخذ نکرده باشند غیر فعال می شود

استاندار کرمان خواستار افزایش کنترل‌های فیزیکی در جاده‌های برون‌شهری استان

در .

باید کنترل های فیزیکی در جاده های برون شهری استان کرمان افزایش پیدا کند و در ایام افزایش تردد جاده ای مانند نوروزبتوانیم از نیروی کمکی پلیس استفاده کنیم. این موضوع نیز در کشورهای پیشرفته به وضوح قابل مشاهده است.

110 کيلومتر روکش آسفالت در جاده های شهرستان بافت در سالجاری

در .

از ابتدای سال جاری تاکنون 110 کیلومتر روکش آسفالت با صرف اعتباری بالغ بر200 میلیارد ريال از محل اعتبارات سازمان راهداري و حمل ونقل جاده اي كشوراز ابتداي سالجاري در محورهاي شهرستان بافت انجام شده است.