خانه
ساماندهی وانت بارها ی فعال در جاده های استان از اول آبان همزمان با سراسر کشور آغازمی شود چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 03 آبان 1395 ساعت 04:26

به‌منظور ساماندهی ناوگان  وانت بار فعال درجاده های برون شهری، در راستای ارتقای سطح ایمنی جاده های استان وطبق  هماهنگیهای به عمل آمده سازمان متبوع با پلیس راه راهور ناجا، از اول آباه ماه 95  طرح مذکورهمزمان با سراسر کشور در محور های مواصلاتی استان به مرحله اجرا در می آید.

ادامه مطلب...
 
مسئولیت پذیری، تکریم مراجعین و ارتقاء ایمنی راهها از اهم اولویت های اداره کل راهداری و حمل ونقل استان چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 26 مهر 1395 ساعت 09:26

مسئولیت پذیری کارکنان، تکریم ارباب رجوع، رفع نقاط حادثه خیز در محور های مواصلاتی توام با اجرای برنامه ها و طرح های ارتقاء ایمنی حمل ونقل جاده ای ازمهمترین اولویت های کاری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان خواهد بود.

ادامه مطلب...
 
تغییر نام اداره کل حمل و نقل و پایانه ها به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جاده ای استان چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 25 مهر 1395 ساعت 03:19

خداداد مقبلی مدیر کل راهداری وحمل و نقل و جاده ای استان با اعلام این خبرگفت : بدنبال اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی و ریاست سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای کشور، بر اساس مصوبه شورای عالی اداری، وظایف ، اختیارات ، نیروی انسانی ، اعتبارات ، امکانات ، تجهیزات ، خودرو و ماشین آلات حوزه راهداری از واحد های استانی و شهرستانی اداراه کل راه و شهرسازی استان منفک و به اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان منتقل، همچنین نام این اداره کل به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تغییر یافت.

ادامه مطلب...
 
30 درصد از تصادفات استان مربوط به راههای روستایی ودارای استانداردهای 30 سال پیش هستند چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 19 مهر 1395 ساعت 09:46

نقش حمل و نقل در چرخه اقتصادی کشور بی بدیل ادست و استان کرمان هم به واسطه حلقه واسط بین هسته مرکزی کشور و بنادر جنوبی و همچنین قرار گرفتن در کریدور شمال-جنوب و شرق-غرب اهمیت بسزایی در چرخه اقتصادی استان و کشور دارد.

ادامه مطلب...
 
مهندس خداداد مقبلی به مدیریت کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان معرفی شد چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 19 مهر 1395 ساعت 04:02

طی مراسمی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ،مدیر کل جدید راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان در ساختار تشکیلات جدید اداری معرفی شد و ازخدمات مدیر کل سابق این اداره کل نیز تجلیل شد.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 10 از 40