خانه
شرایط صدور پروانه فعالیت شرکت های حمل ونقل اجاره خودرو در استان کرمان اعلام شد چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 06 مرداد 1395 ساعت 05:03

باستناد بند الف ماده 1 و ماده 2 آئین نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت دفترهای خدمات مسافرتی شرایط لازم برای صدور پروانه فعالیت متقاضیان تاسیس شرکت های اجاره خودرواعلام شد.

ادامه مطلب...
 
ساماندهی نحوه بهره برداری و تردد وانت بار ها در جاده های برون شهری استان کرمان چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 02 مرداد 1395 ساعت 09:27

به منظور ساماندهی ناوگان وانت بار و ایجاد انتظام در نحوه بهره برداری و تردد وانت بارها در جاده های برون شهری و ارتقای سطح ایمنی جاده های کشورو همچنین بر اساس دستورالعمل ابلاغی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده های کشور در استان کرمان همزمان با سراسر کشور از اول آبان ماه سالجاری طرح ساماندهی وانت بار های فعال در سیستم حمل ونقل جاده ای به مرحله اجرا درخواهد آمد.

ادامه مطلب...
 
کارت سوخت ناوگان ديزلی بدون بيمه شخص ثالث از اول مرداد غيرفعال می‌شود چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 29 تیر 1395 ساعت 05:30

درراستاي اجرای قانون «بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسیله نقلیه، مصوب ۹۵/۳/۵ مجلس شورای اسلامی» و با توجه به تصمیمات گرفته شده در کارگروه تخصیص سوخت كشوربر مبنای پیمایش، از اول مرداد ماه سال جاری، کارت سوخت آن دسته از خودروهای دیزلی که فاقد بیمه اجباری شخص ثالث بوده و بیش از یک ماه عبارت «هشدار بیمه» را در جایگاه‌های عرضه سوخت دریافت کرده‌اند، به طور موقت غیرفعال خواهد شد.

ادامه مطلب...
 
حدود 500 دستگاه اتوبوس جاده ای استان کرمان آماده جابجایی مسافران در سفر های تابستانی چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 20 تیر 1395 ساعت 08:31

در تابستان سالجاری وپس از اتمام ماه مبارک رمضان سفر های جاده ای آغاز شده که بنظر می رسد سفر های تابستانی باوسایل نقلیه عمومی  از آمار بالاتری نسبت به تابستان سال قبل برخوردار باشدکه در این راستا حدود 500 دستگاه اتوبوس  با اولویت ایمنی سفر تحت پوشش شرکتهای حمل ونقل و تشکل های صنفی این بخش تحت نظارت عالیه این اداره کل به هم استانیهای گرامی خدمات خواهند داد.

ادامه مطلب...
 
ترددحدود86 ميليون خودرو در جاده هاي استان كرمان در سال گذشته چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 12 تیر 1395 ساعت 06:32

آمار كل تردد در يك سال گذشته در 70 محور مواصلاتي استان مجهز به تردد شمار با ميانگين نرخ جريان عبوري 191 وسيله نقليه سبك و سنگين در ساعت، حدود  86 ميليون ترددبه ثبت رسيده است.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 37