خانه
آموزش های حمل ونقلی ویژه روسای ادارت راهداری و حمل ونقل شهرستانهای استان برگزار شد چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 11 دی 1395 ساعت 04:07

پس از تشکیل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ،با توجه به ایجاد امکان استفاده از پرسنل و نیروهای خدوم راهدار در زمینه نظارت و کنترل بیشتر بر عملکرد رانندگان و شرکت ها و موسسات حمل بار و مسافر در راستای افزایش ایمنی سفرهای جاده ای و رضایتمندی بیشتر و تکریم استفاده کنندگان از این خدمات،  دوره آشنایی با قوانین و مقررات حمل و نقلی در محل سالن آموزش اداره کل با حضور رؤسا و کارشناسان ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های استان کرمان برگزار گردید.

ادامه مطلب...
 
همواره اولویت بخش حمل ونقل مسافر سازمان خروجی خدمات مناسب تر به مسافران است چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 06 دی 1395 ساعت 10:37

اولویت سازمان متبوع، خدمات مناسب تر به مسافران است، تفکر شرکت های حمل ونقل مسافربری جاده ای در پایانه های مسافربری  یا بصورت تعاونی است یا رقابت آزاد و شرکت های حمل ونقلی بخش مسافر بایستی با توافق و تصمیمی که در انجمن های صنفی اتخاذ می نمایند یکی از این دو روش را برگزیده و شرایط خود را با آن تصمیم تطبیق دهند.

ادامه مطلب...
 
برگزراری مانور ماشین آلات و اکیپ‌های راهداری زمستانی در استان کرمان چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 05 دی 1395 ساعت 09:23

به مناسبت یکم دی ماه روز راهدار، طرح عملیات راهداری زمستانی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کرمان با مانور انواع ماشین آلات و تجهیزات راهداری و همچنین اعزام اکیپ‌های راهداری به گردنه‌های استان آغاز شد.

ادامه مطلب...
 
راهدار خانه جدید ماهان افتتاح شد چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 04 دی 1395 ساعت 10:04

با حضور جمعی از مسئولین استانی راهدارخانه جدید ماهان با صرف اعتبار ی بالغ بر 3میلیارد و300میلیون ریال  به مساحت 271متر مربع افتتاح ومورد بهره برداری قرار گرفت.

ادامه مطلب...
 
برگزاری آئین گرامیداشت روز حمل ونقل و راهدار با تجلیل از برگزیدگان این بخش در مرکز استان کرمان چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 04 دی 1395 ساعت 04:40

خداداد مقبلی امروز در مراسم گرامیداشت سالروز ملی حمل ونقل، رانندگان و روز راهدار اظهار داشت: 26 آذر سال 62 در بحبوحه جنگ که عمده کالاهای مورد نیاز از بندر هرمزگان وارد کشور می‌شدند و به دلیل حجم بالای کالا، کشور با مشکل حمل کالا از این مبادی رو‌به‌رو بود.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 7 از 40