تجهير تمامي جاده هاي اصلي استان كرمان به دوربين هاي كنترل سرعت

در .

با راه اندازی تعداد 135 دستگاه دوربین کنترل سرعت متوسط جدید تعداد کل دوربین های کنترلی ترافیک در محورهای برون شهری استان به 150 دستگاه می رسد و با نصب این سامانه از خرداد ماه سال آینده تمامی محورهای اصلی سطح استان کرمان تحت پوشش کنترل تصویری قرار می گیرند.

سازماندهی راهداران کرمانی جهت خدمات رسانی به مسافران نوروزی

در .

حدود 450 نفر نیروی راهدار در قالب حدود 90 اکیپ و گشت  راهداری بوسيله حدود 400 دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین در 42 باب  راهدارخانه ثابت و سیار در سطح استان برای خدمات دهی مطلوب به مسافران نوروزی در سطح جاده های استان سازماندهی شده اند.

ضرورت اخذ برگ معاینه فنی توسط ناوگان برون شهری استان کرمان

در .

مراکز معاینه فنی خودروهای برون شهری استان تحت نظارت آنلاین سامانه های نظارتی و بازدیدهای کارشناسان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان برای خدمات دهی به ناوگان برون شهری در نوروز 97مهیا هستند.

دوره آموزشي ارتقاء سلامت اداری ويژه كاركنان راهداري و حمل ونقل استان كرمان

در .

دوره آموزشی ارتقاء سلامت نظام اداری و مبارزه با فساد ویژه کارکنان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان در محل مرکز آموزش این اداره کل با 400 نفر ساعت برگزار شد.

آغاز پيش فروش اينترنتی بليت اتوبوس هاي برون شهري نوروز 97

در .

با هدف توسعه و ترویج فرهنگ سفرهای برنامه ریزی شده، کاهش سفرهای درون شهری و نیز حذف واسطه ها، پیش فروش اینترنتی بلیت اتوبوس‌های بین شهری برای همه مقاصد خارج از استان كرمان، از 17بهمن ماه 96  آغاز و تا ۱۵ اسفند ماه سالجاري انجام می شود.