خانه
مهندس خداداد مقبلی به مدیریت کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان معرفی شد چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 19 مهر 1395 ساعت 04:02

طی مراسمی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ،مدیر کل جدید راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان در ساختار تشکیلات جدید اداری معرفی شد و ازخدمات مدیر کل سابق این اداره کل نیز تجلیل شد.

ادامه مطلب...
 
شركت در نمايشگاه دستاوردهاي بخش حمل ونقل جاده اي استان چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 11 شهریور 1395 ساعت 07:08

اداره كل حمل ونقل و پايانه هاي استان كرمان باشركت در نمايشگاه استاني هفته دولت، دستاوردهاي بخش حمل ونقل جاده اي استان را در سه سال اخير جهت بازديد عمومي به معرض نمايش گذاشت .

ادامه مطلب...
 
برگزاري دومين همايش سيستم هاي حمل و نقل هوشمندITS در 19 و 20 بهمن ماه چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 17 مرداد 1395 ساعت 04:09

دومين همايش سيستم هاي حمل و نقل هوشمند (ITS) با اهدافي چون افزايش ايمني و بهبود مديريت حمل و نقل،ارتقاءسامانه هاي موجود، يكپارچگي حمل و نقل هوشمند برون شهري و درون شهري، افزايش تعامل و همكاري دستگاههاي مرتبط با حمل ونقل هوشمند، ايجاد بستر همكاري و ارتباط مؤثر بين دستگاههاي اجرايي، دانشگاهها و مراكز علمي پژوهشي و افزايش مشاركت بخش خصوصي براي سرمايه گذاري در حمل و نقل هوشمند برگزار مي شود

ادامه مطلب...
 
طرح نوسازي كاميون هاي فرسوده استان اعلام شد چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 14 مرداد 1395 ساعت 04:12

در راستاي نوسازي ناوگان حمل ونقل عمومي باري و تقويت بنيه مالي متقاضيان نوسازي ناوگان براي كاميونهاي با برندهاي اروپايي و كره اي تا سقف 3000 ميليون ريال و حداكثر تا  70% قيمت آنها تسهيلات بانكي با بهره 12% به متقاضيان پرداخت خواهد شد.

ادامه مطلب...
 
شرایط صدور پروانه فعالیت شرکت های حمل ونقل اجاره خودرو در استان کرمان اعلام شد چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 06 مرداد 1395 ساعت 05:03

باستناد بند الف ماده 1 و ماده 2 آئین نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت دفترهای خدمات مسافرتی شرایط لازم برای صدور پروانه فعالیت متقاضیان تاسیس شرکت های اجاره خودرواعلام شد.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 7 از 36