اجراي سومين مرحله طرح ارتقاي ايمني راكبين موتورسوران جاده اي در استان كرمان

در .

پس از اجراي طرح ارتقاي ايمني موتور سواران جاده اي در شهرستان هاي كرمان و زرند ،سومين مرحله طرح در سطح شهرستان رفسنجان با حضور مسئولين اين شهرستان و حدود 80نفر از بخشداران ،دهياران و روساي شوراهاي اسلامي مناطق تابعه اين شهرستان به مرحله اجرا در آمد . مهندس سيد محمد ميرحسيني معاون برنامه ريزي اداره كل حمل ونقل و پايانه هاي استان با اعلام اين خبر گفت :به منظور كاستن از تلفات جاني و مالي حوادث رانندگي موتور سواران در طول جاده ها بويژه در راههاي روستايي كه از آمار بالايي برخوردار است همچنين با توجه اسيب پذيري راكبين موتور سوار بر اثر تصادف در محور هاي روستايي ،طرح مزبور با همكاري فرمانداري رفسنجان به مرحله اجرا در امد .

از مدير كل حمل ونقل و پايانه استان كرمان تقدير شد

در .

در مراسم تجليل از نمونه هاي ترافيكي استان كرمان كه به مناسبت هفته نيروي انتظامي برگزار گرديد از مهندس مسعود جميلي كرماني مدير كل حمل ونقل و پايانه هاي استان بواسطه اجراي طرح هاي موفق ترافيكي جاده اي استان تقدير شد . به گزارش روابط عمومي اداره كل حمل ونقل و پايانه هاي استان كرمان: اين مراسم كه با حضور مديران ارشد استان ،جمعي از مديران كل دستگاههاي اجرايي،فرماندهان و پرسنل انتظامي و راهنمايي و رانندگي برگزارشد، جواد کمالی معاون سياسي امنيتي استانداري كرمان گفت: نیروی انتظامی کار بسیار گسترده، پیچیده، پرحجم، پر توقع و پر مخاطره‌ای را با کمبود امکانات دارد و باید در زمینه رعایت قانون با متخلفان برخورد محکم و جدی شود. در قرآن کریم در مورد امنیت 252 آیه آمده است، باید طبق قرآن عمل کنیم و مقرارت اسلامی و غیر را در جامعه به اجرا در آوریم و باید در کارکرد زمینه فرهنگ اجتماعی تا قوانین و مقررات به بهترین شکل اجرا شود.

شركت فعال بسيجيان اداره كل حمل ونقل و پايانه هاي استان كرمان در همايش 50هزار بسيجي

در .

 

تجمع 50 هزار نفری بسيجيان در كرمان همزمان با هفته گراميداشت بسيج،باحضوربيش از 50 هزار نفر از بسيجي استان كرمان در مصلی اين شهر اقتدار خود را به نمايش گذاشتند .

 

 

 

 

 

افتتاح ششمين بوستان آموزش ترافيك استان كرمان درشهرستان بافت

در .

افتتاح ششمين بوستان آموزش ترافيك استان كرمان درشهرستان بافت

ششمين بوستان آموزش ترافيك استان كرمان در شهرستان بافت به مساحت دو هزار و پانصد مترمربع فضاي روباز و سرپوشيده با مشاركت و همكاري اداره كل حمل ونقل و پايانه هاي استان و شهرداري بافت به بهره برداري رسيد .