ابطال كارت سوخت حدود4هزاردستگاه كاميون در استان كرمان

در .


در راستاي اجراي سياست تخصيص سوخت بر اساس پيمايش در آينده نزديك وجلو گيري از هرگونه سوء استفاده و مبارزه باقاچاق سوخت، كارتهاي سوخت حدود 4هزار دستگاه كاميون در استان كرمان بزودي باطل خواهندشد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان: حوزه حمل و نقل، کار خود را به خوبی انجام داده است

در .

نماینده ولی فقیه در کرمان گفت: حوزه حمل و نقل تاکنون کار خود را خوب انجام داده و باید سعی کند روز به روز کار بهتر انجام شود و مشورت یکی از کارهایی است که در همه زمینه ها با اهل آن لازم است.

تجليل از برگزيدگان بخش حمل ونقل جاده اي استان

در .

رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشوردر مراسم تجليل از برگزيدگان بخش حمل ونقل جاده اي استان كرمان كه با حضور استاندارو مجموعه حمل ونقل جاده اي استان در محل سالن اجتماعات استانداري برگزار شد گفت: مهمترین چالش صنعت حمل و نقل کشور پایین بودن نرخ سوخت و قیمت فرآورده های نفتی است

بازديد سرزده مدير كل بازرسي استانداري از اداره كل حمل ونقل وپايانه هاي استان كرمان

در .

در استانه فرا رسيدن 26 آذر ماه سالروز ملي حمل ونقل، محمد باژيان مدير كل بازرسي استانداري كرمان بصورت سرزده و بدون هماهنگي قبلي از اداره كل حمل ونقل و پايانه هاي استان بازديد و ادارات و واحد هاي اداري اين اداره كل را مورد بازرسي قرارداد.

مصا حبه رسانه اي مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمان به مناسبت 26آذرماه سالروز ملي حمل ونقل

در .


مسعود جمیلی‌کرمانی مدير كل حمل ونقل و پايانه هاي استان در نشست خبری خود با اصحاب رسانه، با اعلام این‌که طی سال گذشته 19 میلیون و 168 هزار و 480 تن کالا توسط ناوگان حمل و نقل عمومی استان جابه‌جا شده است، گفت: در زمینه‌ی حمل و نقل کالا در سال جاری، سه درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته‌ایم.

وی با اشاره به این‌که حمل و نقل بین 26 شهرستان در سطح استان در جریان است، گفت: راه‌های استان کرمان اتصال بنادر جنوبی کشور به مناطق شمالی را فراهم می‌کند و به واسطه‌ی حمل و نقل بارهای عبوری بعد از اصفهان، استان دوم کشور هستیم.
مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمان، وضعیت ناوگان حمل و نقل باری استان را مطلوب دانست و گفت: در حال حاضر 14 هزار و 287 دستگاه حمل و نقل بار در کل استان داریم.
جمیلی‌کرمانی با تأکید بر تاثیر پایین‌بودن سن وسایل نقلیه در کاهش سوخت و تصادفات گفت: متوسط سن وسایل نقلیه‌ی باری در استان کرمان، 14.7 سال و میانگین کشوری آن، 17 سال است.