Arrow
Arrow
Slider

16تا20 اردبهشت94 اجرای طرح آمارگيري مبدا-مقصد حمل و نقل جاده‌اي در جاده هاي استان كرمان

در .

طرح آمارگيري مبدا - مقصد حمل و نقل جاده‌اي در دو بخش باري و مسافري در روزهاي ۱۶ الي ۲۰ ارديبهشت ماه سال‌جاري همزمان با سراسر كشوردر جاده هاي استان كرمان اجرا مي‌شود.

سوخت ناوگان جاده ای براساس پیمایش در استان كرمان ازاول ارديبهشت94

در .

مرحله اول طرح تخصیص سهمیه سوخت بر اساس پیمایش به ناوگان حمل و نقل جاده ای در استان كرمان همزمان با سراسر كشوراز سه شنبه اول اردیبهشت 94 اجرایی می شود .

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان کرمان با اعلام اين خبر گفت: در زمینه حمل و نقل جاده ای اسناد حمل صادر می شود که برای مسافربری به آن صورت وضعیت و برای شرکت های حمل و نقل کالا به آن بارنامه می گویند و این اسناد حمل مشخص کننده بسیاری از موارد است.

تاخیر در پایانه مسافربری کرمان به حداقل می رسد

در .

با اجرای طرح جامع در زمینه نظارت بیشتر بر عملکرد شرکت ها، مالکان و رانندگان بین شهری که در پایانه کرمان مسافرگیری می کنند تاخیر در این پایانه به حداقل می رسد.

مسعود جمیلی کرمانی مدير كل حمل ونقل وپايانه هاي استان كرمان با اشاره به اینکه ترمینال به گونه ای طراحی شده که این نظارت ها قابل انجام است افزود: این طرح از اواسط اردیبهشت یا اوایل خرداد اجرا می شود.

وی اظهار کرد: در اجرای این طرح به شکل مکانیزه با ناوگانی که بخواهد تاخیر بیش از حد را به پایانه مبدا تحمیل کند برخورد خواهد شد.