Arrow
Arrow
Slider

انتصاب مهندس سيد علي حاج‌سيدعلی‌خانی به بر مديريت راهداري و حمل ونقل استان كرمان

در .

آئین تجلیل و معارفه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان صبح امروز و با حضور مهندس عبداهاشم حسن‌نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، پورابراهیمی، زاهدی، حمزه و حسن‌پور نمایندگان مردم استان کرمان در مجلس شورای اسلامی، آیت‌الهی موسوی معاون عمرانی استاندار کرمان، بابایی فرماندار کرمان و بنی‌اسدی‌فر فرماندهی انتظامی استان کرمان برگزار شد.

رسانه ها خطاهاي ترافيكي را به مردم اطلاع رساني كنند

در .

عليرغم اينكه فعاليت هاي متعدد و مستمري در جاده هاي استان در راستاي ايمن سازي انجام شده است اما متاسفانه همچنان درصد سوانح و تلفات جاده اي استان كرمان در رديف هاي نخست كشوري قرارداردو يكي از دلايل آن عدم شناخت مردم از خطاهاي رانندگي است لذا از رسانه ها بويژه صدا و سيما  در شناساندن خطاهاي ترافيكي به مردم طلب ياري داريم.

آمادگی راهداران و فعالين حمل‌ونقل جاده‌ای استان كرمان برای سفرهای تابستانی

در .

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان كرمان از آمادگی کامل راهداران و فعالين بخش حمل‌ونقل جاده‌ای استان كرمان جهت ارائه خدمات به مسافران سفرهای تابستانی خبر داد.

ايمن سازي فيزيكي 25 مدرسه حاشيه جاده هاي استان در دست اجراست

در .

به منظور ارتقای ایمنی تردد دانش آموزان، افزایش فرهنگ ترافيك وآگاهی ازنحوه تردد ايمن جاده ها وهمچنين  جلوگیری از وقوع سوانح رانندگی در محدوده عبور  دانش آموزان مدارس حاشیه راههای برون شهری و روستایی،  محدوده  25 مدرسه ، با صرف اعتباري بالغ بر 6 ميليارد ريال از محل اعتبارات ملي در حال اجراست.  

سرقت تابلوهاي جاده اي عاملي ديگر بر افزايش تلفات جاده اي استان

در .

حفظ حریم راه ها، نصب تابلو در مکان های مناسب، آشکارسازی راه ها و نصب سرعت گیرهای مورد نیاز به خصوص درمحور هاي  منتهي به  شهرها و...از مهم ترین اقدامات اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان  در زمينه ارتقای ایمنی راه ها مي باشد،  تابلوها و علائم هشداردهنده برای راهنمایی و هدایت رانندگان با هدف ایمنی جان آنان و مسافران  نصب شده است لذا سرقت تابلوهاي جاده اي ، ايمني تردد را كاهش و روند سوانح را افزايش مي دهد.