خانه
نخستین پل فلزی متحرک در محور کرمان بم نصب شد چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 01 اسفند 1395 ساعت 05:22

نخستین پل متحرک در زمستان امسال در محورکرمان بم که بر اثر سیل اخیر تخریب شده بود نصب وحمل ونقل در این محور اصلی و ترانزیتی جریان پیدا کرد.

 
افتتاح شبکه روشنایی گردنه ده علیرضای محور زرند- راور در استان کرمان چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 24 بهمن 1395 ساعت 07:48

شبکه فشار متوسط روشنایی گردنه پرترافیک و حادثه خیز ده علیرضا در محور زرند – راور با صرف اعتباری بالغ بر 8میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی، سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور درسالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور رییس مجمع نمایندگان استان وجمعی از مسئولین استانی و محلی افتتاح ومورد بهره برداری قرار گرفت.

ادامه مطلب...
 
استان کرمان با مجموع بیش از18هزارکیلومترجاده نیاز مند سامانه های کنترلی بیشتر چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 13 بهمن 1395 ساعت 09:27

استان کرمان با بیش از18هزار و 500کیلومترانواع آزاد راه، بزرگ راه، راه اصلی، راه روستایی و...، با بیشتر از 76میلیون تردد سالانه انواع وسایل نقلیه سبک وسنگین ، ثبت شده تنها در 70 محور مجهز به تردد شمار در زمره استانهای درجه یک حمل ونقلی کشورقراردارد که نیاز مبرم به سامانه های کنترلی بیشتر و افزایش نصب وبکارگیری سیستم های هوشمند حمل ونقلی در این استان بشدت احساس می شود.

ادامه مطلب...
 
طرح هوشمندسازی نوبت‌دهی و صدور بارنامه در استان کرمان اجرا می‌شود چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 06 بهمن 1395 ساعت 08:12

مدیر‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان با اشاره به اینکه طرح هوشمندسازی نوبت‌دهی و صدور بارنامه در استان کرمان اجرا می‌شود گفت: با اجرایی شدن این طرح تمامی رانندگان سازماندهی شده و از تجمع رانندگان در محل شرکت‌های باربری جلوگیری می‌شود.

ادامه مطلب...
 
3میلیارد تومان برای خط ‌کشی راه‌های روستایی استان کرمان نیاز است چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 29 دی 1395 ساعت 05:49

مدیر‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان گفت: کل اعتبار امسال برای نگهداری از راه‌های روستایی استان کرمان ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان است که ۵۰ درصد آن تخصیص داده شده و ما برای فقط خط‌کشی این راه‌ها نیازمند ۳ میلیارد تومان اعتبار هستیم.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 5 از 40