خانه
راننده بين شهري بااخلاق كرماني 315 ميليون ريال وجه نقد رابه صاحبش برگرداند چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 30 آذر 1391 ساعت 06:20

راننده سواري كرايه بين شهري مسير ماهان – كرمان به نام ايمان خالقي ماهاني كيف دستي حاوي 31 ميليون و پانصدهزارتومان وجه نقدو يك دسته چك بانكي به همراه يك شناسنامه و كارت عابر بانك رايافته و همان روز آنرا به صاحش برگرداند.

ادامه مطلب...
 
آموزش قوانين و مقررات حمل ونقل و ايمني ترافيك جاده اي ويژه افسران پليس راه استان چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 07 آبان 1391 ساعت 09:30

افسران ودرجه داران پليس راه استان، آموزش هاي مرتبط با قوانين و مقررات حمل ونقل جاده اي و ايمني ترافيك بخش حمل ونقل برون شهري را در مركز  آموزش حمل ونقل و پايانه هاي استان فرا گرفتند .

 

 

 

 

ادامه مطلب...
 
صدور بار نامه برخط (آنلاين ) در استان كرمان از اول آبان ماه چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 29 مهر 1391 ساعت 08:09

در راستاي تحقق اهداف دولت الكترونيك در بخش حمل ونقل جاده اي ،صدور بارنامه برخط يا آنلاين همزمان با سراسر كشور از اول آبان ماه توسط شركت ها و موسسات كالاي كرمان به مرحله اجرا در مي آيد .

ادامه مطلب...
 
اجراي سومين مرحله طرح ارتقاي ايمني راكبين موتورسوران جاده اي در استان كرمان چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 15 مهر 1391 ساعت 10:07

پس از اجراي طرح ارتقاي ايمني موتور سواران جاده اي در شهرستان هاي كرمان و زرند ،سومين مرحله طرح در سطح شهرستان رفسنجان با حضور مسئولين اين شهرستان و حدود 80نفر از بخشداران ،دهياران و روساي شوراهاي اسلامي مناطق تابعه اين شهرستان به مرحله اجرا در آمد . مهندس سيد محمد ميرحسيني معاون برنامه ريزي اداره كل حمل ونقل و پايانه هاي استان با اعلام اين خبر گفت :به منظور كاستن از تلفات جاني و مالي حوادث رانندگي موتور سواران در طول جاده ها بويژه در راههاي روستايي كه از آمار بالايي برخوردار است همچنين با توجه اسيب پذيري راكبين موتور سوار بر اثر تصادف در محور هاي روستايي ،طرح مزبور با همكاري فرمانداري رفسنجان به مرحله اجرا در امد .

ادامه مطلب...
 
از مدير كل حمل ونقل و پايانه استان كرمان تقدير شد چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 11 مهر 1391 ساعت 07:20

در مراسم تجليل از نمونه هاي ترافيكي استان كرمان كه به مناسبت هفته نيروي انتظامي برگزار گرديد از مهندس مسعود جميلي كرماني مدير كل حمل ونقل و پايانه هاي استان بواسطه اجراي طرح هاي موفق ترافيكي جاده اي استان تقدير شد . به گزارش روابط عمومي اداره كل حمل ونقل و پايانه هاي استان كرمان: اين مراسم كه با حضور مديران ارشد استان ،جمعي از مديران كل دستگاههاي اجرايي،فرماندهان و پرسنل انتظامي و راهنمايي و رانندگي برگزارشد، جواد کمالی معاون سياسي امنيتي استانداري كرمان گفت: نیروی انتظامی کار بسیار گسترده، پیچیده، پرحجم، پر توقع و پر مخاطره‌ای را با کمبود امکانات دارد و باید در زمینه رعایت قانون با متخلفان برخورد محکم و جدی شود. در قرآن کریم در مورد امنیت 252 آیه آمده است، باید طبق قرآن عمل کنیم و مقرارت اسلامی و غیر را در جامعه به اجرا در آوریم و باید در کارکرد زمینه فرهنگ اجتماعی تا قوانین و مقررات به بهترین شکل اجرا شود.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 31 32 33 34 35 بعدی > انتها >>

صفحه 34 از 35