خانه
رضا کریمی تکلو راهدار نمونه کشوری ازشهرستان بافت انتخاب شد چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 16 دی 1395 ساعت 07:55

رضا کریمی تکلو رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان بافت به عنوان راهدار نمونه کشور انتخاب و طی  مراسمی در تهران توسط مهندس داود کشاورزیان معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور از وی تقدیرشد.

ادامه مطلب...
 
واگذاری خودروهای طرح توسعه ناوگان عمومی حمل‌ونقل مسافر روستایی با اعطای تسهیلات چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 12 دی 1395 ساعت 05:35

فرآیندواگذاری خودروهای طرح توسعه ناوگان عمومی مسافربری حمل‌ونقل روستایی با اعطای تسهیلات صندوق کارآفرینی امیدموضوع تفاهم نامه مشترک سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور،شرکت ایران خودرو و اتحادیه شرکت‌های تعاونی سواری کرایه بین شهری کشوراعلام شد.

ادامه مطلب...
 
آموزش های حمل ونقلی ویژه روسای ادارت راهداری و حمل ونقل شهرستانهای استان برگزار شد چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 11 دی 1395 ساعت 04:07

پس از تشکیل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ،با توجه به ایجاد امکان استفاده از پرسنل و نیروهای خدوم راهدار در زمینه نظارت و کنترل بیشتر بر عملکرد رانندگان و شرکت ها و موسسات حمل بار و مسافر در راستای افزایش ایمنی سفرهای جاده ای و رضایتمندی بیشتر و تکریم استفاده کنندگان از این خدمات،  دوره آشنایی با قوانین و مقررات حمل و نقلی در محل سالن آموزش اداره کل با حضور رؤسا و کارشناسان ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های استان کرمان برگزار گردید.

ادامه مطلب...
 
همواره اولویت بخش حمل ونقل مسافر سازمان خروجی خدمات مناسب تر به مسافران است چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 06 دی 1395 ساعت 10:37

اولویت سازمان متبوع، خدمات مناسب تر به مسافران است، تفکر شرکت های حمل ونقل مسافربری جاده ای در پایانه های مسافربری  یا بصورت تعاونی است یا رقابت آزاد و شرکت های حمل ونقلی بخش مسافر بایستی با توافق و تصمیمی که در انجمن های صنفی اتخاذ می نمایند یکی از این دو روش را برگزیده و شرایط خود را با آن تصمیم تطبیق دهند.

ادامه مطلب...
 
برگزراری مانور ماشین آلات و اکیپ‌های راهداری زمستانی در استان کرمان چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 05 دی 1395 ساعت 09:23

به مناسبت یکم دی ماه روز راهدار، طرح عملیات راهداری زمستانی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کرمان با مانور انواع ماشین آلات و تجهیزات راهداری و همچنین اعزام اکیپ‌های راهداری به گردنه‌های استان آغاز شد.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 4 از 37